Menu Zavrieť

Funkcie jukeboxu

Aktualizácia hudby na diaľku

Hudbu vo vašom jukeboxe vieme aktualizovať aj na diaľku. Vďaka internetovému pripojeniu budete mať  v jukeboxe vždy aktuálne hudobné novinky. Hudbu si môžete vyžiadať pomocou nášho formulára alebo správou na našej facebookovej stránke.

Náhodný výber na mieru

Keď práve nie je navolená žiadna skladba, jukebox prehráva náhodne piesne z demo playlistu. Tento playlist je možné upraviť podľa Vášho želania. Máre záujem o vlastné skladby v Jukeboxe – žiaden problém ! Požiadajte o nich pri inštalácií náš personál, alebo nám napíšte pomocou formulára ! Playlist Vám nahráme do Vášho hudobného automatu na diaľku do 24 hodín.

Bonusové kredity

Jukebox má funkciu bonusových kreditov a extra kreditov pri vhodení väčšieho objemu hotovosti. Napr.: za 0,50 € –  bonus 0,10€, za 1€ bonus 0,20€ a pod. Jukebox má taktiež funkciu Extra Bonus (napr.): za každé 10 euro sa vyžrebuje extra bonus ktorý je pripísaný ku kreditu. Táto funkcia patrí medzi veľmi žiadané funkcie jukeboxu.

Vyhľadávanie skladieb

Vyhľadávanie skladieb je teraz vďaka dotykovej obrazovke ešte jednoduchšie. Pomocou dotykovej klávesnice vyhľadáte svojho interpréta, album či skladbu. Vyhľadávanie je plne interaktívne a poskytuje užívateľom rýchle a prehľadné vyhľadávanie v zozname.

Predbiehanie skladieb

Ak je v aktuálnom playliste zadaných viacero skladieb je možné tieto skladby predbehnúť a pridať skladbu na prvé miesto. Cena za predbiehanie je nastaviteľná. Táto funkcia patrí medzi žiadané funkcie jukeboxu najmä u zákazníkoch, ktorí si chcú vlastnú skladbu vypočuť ihneď bez čakania.

Reklama v jukeboxe

Priamo na obrazovke jukeboxu, či na obrazovke TV je možné prehrávať animovanú reklamu, prehrávať prezentáciu fotiek či reklamné videá. Reklamnú prezentáciu je tiež možné umiestniť na titulnú obrazovku čím sa stane viditeľná pre všetkých zákazníkov ktorí obsluhujú hudobný automat.

Prehrávanie videoklipov a karaoke

Naše jukeboxy je možné pripojiť k TV pomocou HDMI výstupu čo umožňuje prehrávať videoklipy alebo karaoke text vo vysokom rozlíšení priamo na Vašej TV. K Jukeboxu je možné pripojiť náš karaoke modul ktorý pozdvihne zábavu na novú úroveň. Súčasťou karaoke modulu je taktiež bezdrótový mikrofón.

Podsvietenie Jukeboxu

Vybrané modely jukeboxov disponujú vlastným podsvietením. Toto modsvietenie je možné dynamicky meniť príslušným ovládačom, čím môžete navodiť tu správnu atmosféru, alebo si len dopasovať farbu k Vášmu podniku.

Kvalitný audiosystém

Chcete hudobný automat, no nemáte v prevádzke nainštalovaný audio systém ? Žiaden problém ! K jukeboxu Vám dodáme náš audiosystém ktorý nadimenzujeme presne pre Vašu prevádzku. Zdarma tak získate aj ozvučenie Vašej prevádzky. Prenájom a montáž audiosystému je samozrejme taktiež zdarma.

Pridaj komentár