Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

PODROBNÉ FUNKCIE JUKEBOXU

Karaoke systém

Nenahraditeľná zábava do Vášho podniku s ktorou premeníte obyčajný večer na karaoke šou. Naše jukeboxy obsahujú viac ako tisíc karaoke videí, ktoré si prehrajete zo zoznamu ako bežný videoklip. Karaoke sústavu s bezdrátovým mikrofónom Vám dodáme zdarma.

Aktualizácia hudby na diaľku

Hudbu vo vašom jukeboxe vieme aktualizovať aj na diaľku. Vďaka internetovému pripojeniu budete mať  v jukeboxe vždy aktuálne hudobné novinky.

Náhodný výber na mieru

Keď práve nie je navolená žiadna skladba, jukebox prehráva náhodne piesne z demo playlistu. Tento playlist je možné upraviť podľa Vášho želania.

Bonusové kredity

Jukebox má funkciu bonusových kreditov a extra kreditov. Napr.: za 0,50 € –  bonus 0,10€. Extra Bonus (napr.): za každé 10 euro sa vyžrebuje extra bonus.

Vyhľadávanie skladieb

Vyhľadávanie skladieb je teraz vďaka dotykovej obrazovke ešte jednoduchšie. Pomocou dotykovej klávesnice vyhľadáte svojho interpréta, album či skladbu.

Predbiehanie skladieb

 Ak je v playliste viacero skladieb je možné tieto skladby predbehnúť a pridať skladbu na prvé miesto. Cena za predbiehanie je nastaviteľná.

Reklama v jukeboxe

Priamo na obrazovke jukeboxu, či na obrazovke TV je možné prehrávať animovanú reklamu, prehrávať prezentáciu fotiek či reklamné videá.

Videoklipy

Sledujte videoklipy na vašej TV vo vysokom rozlíšení. V našom jukeboxe nájdete hudobné novinky ale aj množstvo známych hudobných videoklipov.

videoklipy v jukeboxe
Funkcie jukeboxu - prehľad funkcií

Zaujímajú Vás podmienky prenájmu?

Pozrite si ich TU
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.