Menu Zavrieť

Reklamný priestor

Naše hudobné automaty okrem zábavy a zisku pre Váš podnik ponúkajú okrem iného aj reklamný priestor priamo na jukeboxe. Na výber je niekoľko možností reklamného priestoru priamo na Jukeboxe. Reklamu je možné nastaviť celoplošne ja všetky naše hudobné automaty, na vybraný región alebo dokonca iba na vybraný jukebox v konkrétnej prevádzke. Vyberte si Váš preferovaný variant a kontaktujte nás pomocou formulára so záujmom o reklamu v našich Jukeboxoch.

Reklamný baner v Jukeboxe

Animovaný reklamný baner je neustále zobrazovaný v spodnej lište Jukeboxu. Je možné umiestniť aj viacero banerov, ktoré sa postupne obmieňajú. Reklamný baner sa zobrazuje aj na externej TV pod videoklipom alebo počas karaoke módu. Vďaka dynamike reklamy si ju všimne takmer každý zákazník ktorý jukebox obluhuje.

Celá plocha jukeboxu

Animovaná alebo aj statická reklama sa môže zobrazovať na celej ploche hudobného automatu. Reklama sa aktivuje automaticky po niekoľkých minútach nečinnosti a po interakcií s Jukeboxom automaticky zmizne. Je možné vložiť viacero reklám ktoré sa budú v pravidelných intervaloch obmieňať. Keďže ide o veľkoformátovú reklamu, zákazník si ju všimne aj keď práve neobsluhuje jukebox.

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Predmet

    Vaša správa

    Reklamný priestor našich partnerov