Menu Zavrieť

Podmienky prenájmu Jukeboxu

 V pravidelných intervaloch navštevujeme prevádzky kde uskutočňujeme výber tržby z jukeboxu. Z každého výberu od nás dostávate províziu zo zisku, podľa našej tabuľky provízií. Čím väčšia tržba sa bude nachádzať v jukeboxe, tým vaščia provízia zostáva pre Vás.

Verných zákazníkom radi odmeníme, preto výška vašej provízie môže kedzkoľvek aj vzrásť. Dosiahnúť to môžete napríklad prenajatím ďalších zábavných automatov z našej ponuky.

Tabuľka provízií

Tržba € OD DOPodiel z tržby prenajímateľovi v %Podiel z tržby nájomcovi v %
0 – 509010
51 – 1708020
171 – 3407525
340 – 5107030
511 – 6806040
681 a viac5050

Prenájom našich jukeboxov a všetky doplnkové služby sú s nami úplne bezplatné. Taktiež za Vás hradíme aj povinné poplatky SOZA a SLOVGRAM. Z Vášho pohľadu ide teda o jednoduchý príjem pre Vašu prevádzku úplne zdarma.

Úplne bez viazanosti !

Naše podmienky jukeboxu sú prispôsobené aktuálnym požiadavkám trhu. Dĺžka prenájmu jukeboxu u nás nie je ničím viazaná. Môžete jukebox vyskúšať napríklad na dobu 3 mesiacov a kedykoľvek sa rozhodnúť prenájom ukončiť. Stačí nám to vopred oznámiť a dohodneme si termín demontáže.

My Vám dáme viac !

K svojim zákazníkom sa snažíme byť féroví, preto sa za dobrú spoluprácu radi odmeníme napríklad zvýšením podielu zo zisku.  K tomu Vám môže dopomôcť aj ak máte na prevádzke svoje vlastné ozvučenie, alebo odber viacerých zábavných automatov z našej ponuky.

Pridaj komentár